Gratis İndirim Kodu ve Promosyon Kodu 2024

4.8
(53)

Aşağıda sizin için derlediğimiz Gratis indirim kodu ve Gratis promosyon kodu, indirimlerini bulabilir. Sizin için en uygun indirimleri seçerek Gratis’ten yapacağınız alışverişlerinizi ucuza getirebilirsiniz!

Güncel Gratis İndirim Kodu, Promoyon Kodu ve Kampanyaları 2024

20%
İndirim kodu

%20 Gratis İndirim Kodu

Kişisel bakım ve güzellik ürünlerinde %20 indirim kazandıran bu Gratis indirim kodu ile Gratis'in kaliteli ürünlerini deneyimleyin.

More Less
15%
İndirim kodu

%15 Gratis Promosyon Kodu

Yüz maskesi alışverişlerinizde %15 indirim kazandıran bu Gratis promosyon kodu ile cildinizi canlandırın ve yenileyin.

More Less
30%
İndirim kodu

%30 Gratis Kupon Kod ile İndirimli Alışveriş

Cilt bakım ürünlerinde %30 indirim kazandıran bu Gratis kupon kod ile cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı yapın.

More Less
50TL
İndirim kodu

Gratis 50 TL İndirim Kodu

Gratis 200 TL'ye 50 TL indirim kodunu kullanarak Gratis'de yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde anında 50 TL indirim kazanın. 

More Less
15%
İndirim kodu

Gratis Kart İndirim Kodu

Gratis kart indirim koduyla, Gratis Card sahipleri özel, bir sonraki alışverişlerinde %15 indirim kazanıyorlar. 

More Less
20%
İndirim kodu

Gratis İlk Sipariş İndirimi Kodu

Gratis ilk sipariş indirimi koduyla, Gratis'te ilk alışveriş yapan müşteriler, toplam sipariş tutarının %20'sini indirim olarak kazanıyorlar. Unutmayın, bu Gratis ilk alışveriş kodu yalnızca ilk alışverişlerde geçerlidir!

More Less
10%
İndirim kodu

%10 Değerinde Gratis İndirim Kodu

Saç bakım ürünlerinde %10 indirim kazandıran bu Gratis indirim kodu ile saçlarınızın ihtiyacı olan bakımı uygulayın.

More Less
Kargo Bedava
İndirim kodu

Gratis Ücretsiz Kargo Bedava Kodu

Bu Gratis ücretsiz kargo bedava kodu ile Gratis'in kaliteli ve çeşitli ürünlerini ücretsiz teslimat ile kapınıza kadar getirin.

More Less
15%
İndirim kodu

%15 Gratis Promosyon Kodu ile Avantajlı Alışveriş

Vücut bakım ürünlerinde %15 indirim kazandıran bu Gratis promosyon kodu ile vücudunuza ihtiyacı olan bakımı sağlayın.

More Less
10%
İndirim kodu

%10 Değerinde Gratis Kupon Kod

Güneş koruma ürünlerinde %10 indirim kazandıran bu Gratis kupon kod ile cildinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyun.

More Less
20%
İndirim kodu

%20 Değerinde Gratis İndirim Kodu

Oje ve tırnak bakım ürünlerinde %20 indirim kazandıran bu Gratis indirim kodu ile tırnaklarınızı en iyi şekilde bakın.

More Less
10%
İndirim kodu

%10 Bebek Reyonu Gratis Promosyon Kodu

Bebek ürünlerinde %10 indirim kazandıran bu Gratis promosyon kodu ile bebeklerinize en iyiyi sunun.

More Less
30%
İndirim kodu

%30 Gratis Promosyon Kupon Kodu

Göz makyaj ürünlerinde %30 indirim kazandıran bu Gratis promosyon kupon kodu ile gözlerinizi ön plana çıkarın.

More Less

İlginizi Çekebilecek Diğer İndirim Kodları

Gratis İndirim Kodu Hakkında

gratis indirim kodu

Gratis indirim kodu ile kişisel kozmetik ve bakım markasının online mağazasından sayısız ürünü indirimli fiyatlara satın alabilirsiniz. Tüketicilere her dönemde memnun edici hizmetler sunmayı hedefleyen Gratis, düzenlediği indirim kuponları ile sayısız ürünü en uygun ve ekonomik fiyatlara satın alabilmeyi sağlar.

Sınırsız temizlik, makyaj, kozmetik ve kişisel bakım ürününü yılın en avantajlı fiyatları ile satın almak için Gratis online mağazayı ziyaret edebilir ve sahip olduğunuz Gratis kod kuponunu alışverişleriniz esnasında kullanabilirsiniz.

Gratis İndirim Kodu Nedir?

Gratis indirim kodu, her dönemde dinamik bir firma olma hedefini gerçekleştirmek için Gratis tarafından tüketicilere sunulmuş olan özel bir kupondur. Online koşullarda kullanıcılara sunulan Gratis indirim kodu kuponunun üzerinde belirli harf ve rakamlardan oluşan bir dizi kod yer alır. Bu kod, alışverişler öncesinde satın alma sayfasında kullanıma açılır. Ödemenin başarıyla tamamlanmasının ardından kullanıcılar sepetlerinde bulunan ürünleri normal satış fiyatının çok daha altında fiyatlara satın alabilir.  

Gratis İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Gratis kupon seçenekleri ile kozmetik başta olmak üzere her türlü vücut bakım ürünleri online mağazadan satın alınabilir. Gratis kod sahibi olabilmek için markanın anlaşmalı olduğu diğer alışveriş sitelerini ziyaret edebilir ya da sunulan diğer seçenekleri gözden geçirebilirsiniz. Gratis indirim kodu sahibi olabilmek için değerlendirebileceğiniz yollar aşağıdaki şekildedir;

 • Gratis online alışveriş sitesine giriş yapın ve üyelik işlemini gerçekleştirin. Mobil cihazdan giriş yapıyorsanız uygulamanın bildirimlerini açık hale getirin. Böylece indirim ve kupon dönemlerinde bildirimler vasıtası ile bilgilendirme yapılacaktır.
 • Gratis mağazalardan Gratis kart temin edebilir ve size özel sunulacak indirim kuponlarından yararlanabilirsiniz.
 • Sosyal medyaya giriş yapabilir ve Gratis sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.  
 • İndirim kuponu yayınlayan siteleri ziyaret edebilir ve bu adreslerde belirli dönemlerde yayınlanan Gratis indirim kodu kuponlarına ulaşabilirsiniz.

Gratis indirim kuponu bedavaya elde edilebilir. Herhangi bir ücret ödemeden yukarıda sunulan seçenekler ile Gratis indirim kodu kuponuna sahip olabilirsiniz. Özel indirim kuponları sitede belirli dönemlerde indirimli olarak atışa sunulan ürünlerde geçerlidir.

Bu ürünleri gözden geçirebilir ve kupon avantajı ile satın alma imkânlarından yararlanabilirsiniz. Gratis hediye çeki nereden alınır ve Gratis hediye çeki nasıl kullanılır gibi sorulara yanıt bulduktan sonra indirimli alışveriş fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Gratis İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Gratis indirim kodu sahibi olmak da bu kuponları kullanmak da oldukça kolaydır. Belirtilen adres ve kaynaklar aracılığı ile size bir Gratis promosyon kodu kuponu geldiğinde bu kuponu Gratis resmi online alışveriş mağazasından kullanabilirsiniz.

Yapacağınız alışveriş sırasında sizde bulunan güncel Gratis promosyon kodu alanına elinizde bulunan indirim kodunu girerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gratis promosyon kodu al adımları ile size ulaşan indirim kodunu kullanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz;

 • Alışveriş yaptığınız ve Gratis indirim kodu kazandığınız site ya da diğer kaynaklara giriş yapın.
 • Gratis indirim kodu sayfasını görüntüleyin ve bu alanda bulunan kodu kopyalayın.
 • Gratis online mağaza sayfasını açın.
 • Üyelik bilgilerinizi girerek kişisel kullanıcı hesabınıza erişin.
 • Online mağazada bulunan ürünleri gözden geçirin.
 • İndirimli satın alabileceğiniz ürünleri belirleyin ve alışveriş sepetinize ekleyin.
 • Ürün ekleme adımı sonrasında sepet sayfasına ilerleyin.
 • Satın alma sayfasına ilerleyerek işleme devam edin.
 • Satın alma sayfasında bulunan kod girme alanına, kopyalamış olduğunuz kodu yapıştırın.
 • Ödeme seçiminizi yapın ve ödeme bilgilerinizi ekrana girin.
 • Ödeme işlemi için gerekli onayları verin.

Ödeme işleminin başarı ile tamamlanmasının ardından Gratis indirim kuponu ile yapacağınız alışverişler geçerli olacaktır. Sahip olduğunuz birden fazla kuponu, aynı adımları izleyerek değerlendirebilir ve Gratis online mağazada satışa sunulan sayısız ürünü uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Gratis Ücretsiz Kargo Kodu Alma

Gratis, tüketicilerine sadece ürünlerde değil kargo hizmetinde de indirimli seçenekler sunar. Online mağazalarda sunulan ürünler arasından alışveriş yaptığınızda bu ürünleri indirimli kargo kuponları ile uygun fiyatlı olarak teslim alabilirsiniz.

Gratis online mağaza üzerinden belirli fiyatın üzerinde yapacağınız alışverişler ücretsiz kargo hizmetine dahildir. Gratis online mağazaya üyelik girişi yaptıktan sonra hesabınız üzerinden minimum 150 TL alışveriş yaptığınızda, herhangi bir kargo ücreti ödemeden ürünlerin adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Adresinizi alışveriş öncesinde online Gratis mağazaya doğru şekilde girdiğinizde, satın alacağınız bütün ürünler belirtilen tarihlerde adresinize ulaştırılacaktır. Gratis promosyon kodu kullanarak Gratis online mağazada birçok ürünü daha hesaplı fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Gratis Promosyon Kodu Ne Zaman Kullanılır?

gratis promosyon kodu ve indirimleri

Gratis hediye çeki ve markanın verdiği diğer indirimli ürünleri firmanın belirlediği tarihler arasında kullanabilirsiniz. Gratis indirim kodu kullanım detayları ve limitleri her kuponda farklıdır. Farklı kampanyalar için hazırlanan Gratis promosyon kodu üzerinde kullanıma dair detaylı bilgiler yer alır. Gratis kupon bilgilerini inceledikten sonra kuponu ne zaman kullanabileceğinize dair detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Gratis indirim kodu yazılı kuponlar genelde yıl sonunda daha fazla çeşitliliğe ulaşır. Yılın son indirimlerinin başladığı dönemlerde Gratis online mağaza üzerinden sayısız ürün Gratis kupon seçenekleri ile daha uygun fiyatlara satın alınabilir.

Gratis Black Friday indirim dönemleri Kasım ayının ilk haftasında başlar. Eğer sahip olduğunuz Gratis indirim kodu bu tarihlerde geçerli ise online mağazada sayısız ürünü uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Gratis, Black Friday haricinde yılın hemen her döneminde tüketicilerine Gratis indirim kodu yer alan kuponları kullanma fırsatı sunar. İlkbahar dönemi, yaz sezonu ve sonbaharda birbirinden farklı kullanım limitlerine sahip Gratis indirim kodu kuponları kullanım talimatlarına uygun şekilde online alışveriş mağazalarında değerlendirilebilir. Gratis kampanya ve markanın sunduğu diğer avantajlı alışverişe seçenekleri hakkında bilgi almak için Gratis online mağazayı belirli dönemlerde ziyaret edebilirsiniz.

Bizi Değerlendir!

Değerlendirmek için yıldızlara tıkla!

Ortalama Puan 4.8 / 5. Değerlendirme sayısı: 53

Henüz değerlendirme yok. İlk değerlendiren sen ol!

Yorum Yap