Güzel Hosting İndirim Kodu ve İndirim Kuponları 2024

4.5
(2)

Hosting, domain gibi ihtiyaçlarınız var fakat daha ucuza getirmek istiyorsanız aşağıda sizin için derlediğimiz Güzel Hosting indirim kodu ve kampanyalarına göz atabilir. Sizin için en uygun olanları seçerek Güzel Hosting alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Güzel Host İndirim Kodu ve Kampanyaları

10%
İndirim kodu

İlk Alışveriş Güzel Hosting İndirim Kodu

Güzel Hosting yeni üyelere özel %10 indirim kodu. Bu Güzel Hosting indirim kuponu ile ilk alışverişlerinizde geçerli %10 indirim kazanabilirsiniz.

More Less
20TL
İndirim kodu

Güzel Hosting Alan Adı İndirim Kodu

Güzel Hosting alan adı indirim kodu ile tek seferlik, tek domainde geçerli 20 tl indirim kazanmak için kodu gör butonuna tıklayıp kodu kopyalayarak, sepet aşamasında ilgili alana yapıştırmanız yeterli!

More Less
30%
İndirim kodu

%30 İndirim Sağlayan Güzel Hosting İndirim Kuponu

Güzel Hosting üzerinden yapacağınız wordpress ve linux web hosting yıllık yenilemelerinizde %30 indirim kazanabilirsiniz.

More Less
4.99USD
Kampanya

Güzel Hosting Kampanyası ile Alan Adı 4.99 USD

Bu Güzel Hosting kampanyası ile alan adlarınızı yıl sonuna kadar sadece 4.99 usd'ye yenileyebilir, kaydedebilirsiniz.

More Less
20%
İndirim kodu

%20 Güzel Host İndirim Kodu

Bu indirim kodu Güzel Host sitesindeki alışverişlerinizde geçerli %20 indirim sağlıyor! Sepet aşamasındaki indirim kodu alanına kodu yapıştırmanız yeterli. Artık domain ve hosting ihtiyaçlarınızı daha ucuza getirmiş olacaksınız!

More Less

Güzel Host İndirim Kuponu

Güzel Hosting İndirim Kodu
Güzel Hosting İndirim Kodu

Güzel Hosting indirim koduyla birlikte sizde Güzel hosting firmasından çok uygun fiyatlara sunucu, domain, hosting ve web hizmetleri alıp, dijital alandaki yaşantınızı genişletebilirsiniz. Son yıllarda büyük artış gösteren sunucu maliyetleriyle birlikte birçok tasarımcı ve yazılımcı sunucu almak, alan adını kaydetmek gibi teknolojik hizmetlerden faydalanmak istediğinden maliyet açısından karşılarına çıkan tablo nedeniyle zorluklar yaşayıp, kar marjlarından feragat etmek zorunda kalıyorlar.

Maliyetleri düşürüp, rakamları makul seviyelerde tutma çabasında olan firma Güzel hosting indirim kuponu gibi kampanyalarla da onlara jestler yapma peşindi.  Sizlerde en uygun fiyatlara hizmet almak istiyorsanız Güzel Hosting firmasını tercih edebilir ve Güzel Net TR indirim koduyla fiyat avantajından faydalanabilirsiniz

Güzel Hosting Firmasından Hangi Hizmetler Alınır?

Güzel Hosting firmasından alabileceğiniz birçok hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetlerin bazılarını sizler için aşağıda maddeler halinde listeledik ve bu hizmetlerin ne işe yaradığı hakkında detaylı bilgilendirmeler yaptık. Böylece firma üzerinden alışveriş yapmadan önce alacağınız hizmetler hakkında çok daha detaylı bilgilere sahip olacaksınız.

Alan Adı Hizmeti

Alan adı hizmeti, internet üzerinde bir web sitesi için kullanılan ismi ifade eder. Kısaca, web sitelerinin internet üzerinde tanımlanan adıdır. Örneğin, www.google.com alan adı bir web sitesi için kullanılır. Google.Com ‘un “Google” bölümü alan adını “Com” bölümü uzantısını ifade eder. Sizlerde kendinize bir alan adı almak istiyorsanız Güzel Hosting firmasını tercih ederek, güzel hosting indirim koduyla herkesten daha uygun rakamlara hizmet alabilirsiniz.

Hosting Hizmeti

Hosting hizmeti, bir web sitesi veya uygulamanın internette barındırılmasını sağlamak için kullanılan bir hizmettir. Bir web sitesi veya uygulamanın sunucu üzerinde barındırılmasını, yönetilmesini ve güncellenmesini içermektedir. Böylece kullanıcılar internet üzerinden web sitesine veya uygulamaya erişim sağlayabilir. Güzel hosting indirim kodu da ihtiyacınız olan sunucu ya da paylaşımlı hostinge avantajlı fiyatlarla sahip olmanıza yarar.

SSL Hizmeti

SSL hizmeti, internette güvenli bir bağlantı sağlamak için kullanılan güvenlik protokolüdür. SSL, web tarayıcısı ve web sunucusu arasında veri gönderirken şifreleme kullanarak verilerin güvenliğini sağlar. Örneğin; e-ticaret siteleri, müşterilerinden güvenli bir ödeme alabilmek için web sitelerinde SSL sertifikası bulundururlar. Siteye erişim sağladığınızda da alan adının hemen yanında Güvenli ibaresini görür, güvensiz olduğu durumlarda da uyarı ibaresiyle karşılaşırsınız.

Sunucu (VDS) Hizmeti

VDS (Virtual Dedicated Server) hizmeti, sanal sunucu olarak tanımlanabilir. Sunucu (VDS) hizmeti, kullanıcıların fiziksel sunucunun bir bölümünü kiralamasına ve bu bölümün tüm özelliklerini kullanmasına olana sağlar. VDS, fiziksel sunucunun bölünmesi sayesinde birden fazla kullanıcıya aynı anda hizmet verilmesini amaçlamaktadır.

 Bu hizmet, kullanıcının kendi yazılımlarını ve uygulamalarını çalıştırmasına, kendi veri tabanlarını oluşturmasına ve kendi web sitelerini barındırmasına yardımcı olur. Sizlerde Güzel Hosting firmasından sunucu hizmeti alarak projelerinizi bu sunucular içerisinde barındırabilirsiniz.

Hiç şüphe yok ki firmanın hizmetleri bunlarla sınırlı değil. Bizler “En çok talep gören” hizmetler özelinde seçim yaptık. İhtiyaçlarınız kapsamında farklı birçok alanda hizmet alabilirsiniz. Buradan temin edeceğiniz Güzel Hosting indirim koduyla da alacağınız hizmet özelinde indirim yaptırarak, rakam bazında ker edebilirsiniz.

Güzel Hosting Kampanya ve İndirim Kuponları
Güzel Hosting Kampanya ve İndirim Kuponları

Güzel Hosting İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Güzel Hosting firmasının kullanıcılarına sunmuş olduğu Güzel hosting indirim kodu ve Güzel Hosting indirim kuponu çoğu zaman yeni kayıt olan kullanıcılara sağlansa da dönem dönem mevcut üyelerini düşündüğünden de söz edebiliriz.

Ücretsiz plan veya deneme sürümü kullandıysanız, Güzel Hosting indirimlerinden sizlerde yararlanabilirsiniz. Fakat web siteye birden fazla kayıt olunamadığı için (Kayıtlar TC Kimlik numarasına tanımlı), Güzel Hosting indirim kuponları sadece yeni kullanan kullanıcılara özel bir şekilde yayınlanıyor.

Fakat firma zaman zaman eski kullanıcılarına da indirim kuponu kodu yayınlamaktadır. Böylece sistemde kayıtlı olan eski kullanıcılar da Güzel Hosting’in indirimlerinden faydalanabilir. Sizlerde bu indirimlerden faydalanmak istiyorsanız güzel net tr indirim kodu paylaştığımız web sitemizi takip etmenizi öneririz.

Güzel Hosting İndirim Kodu Nasıl Alınır?

Güzel Hosting İndirim Kodu Sıkça Sorulan Sorular

Güzel Hosting İndirim Kuponu Ne Zaman Veriyor?

Evet, Güzel Hosting firması sık sık indirim kuponu sunmaktadır. Özellikle resmi tatil dönemlerinde, öze günlerde güzel host indirim kodu paylaşımı çok daha fazla yapılıyor.

Güzel Hosting İndirim Kuponunu Nasıl Kullanabilirim?

Güzel Hosting indirim kuponunu kullanmak oldukça basit. Web site üzerinden ya da paylaşımını yaptığımız güzel hosting indirim kodunu alacağınız hizmetleri sepete ekledikten sonra ödeme bölümüne geldiğinizde kullanabilirsiniz.

Sizlere indirim kodu girmeniz için bir kutucuk çıkacaktır. Bu kutucuk içerisine elinizde var olan indirim kuponunu girip “uygula” butonuna bastığınız zaman indirim kodunuz otomatik olarak uygulanacaktır. Kupon uygulandığı zaman,  toplam ödemeniz gereken tutardan, kupon tutarı düşülecek ve ödemeniz gereken rakam güncellenecek.

Aynı Anda Birden Fazla Güzel Hosting İndirim Kuponunu Kullanabilir Miyim?

Güzel Hosting firması bir ödeme içerisinde sadece bir adet indirim kuponu kullanmanıza izin verir. Bu yüzden elinizde olan indirim kodlarından sadece bir tanesini kullanabilirsiniz. Diğer bir indirim kodunuzu ise başka bir ödeme yaparak kullanabilirsiniz.

anabilirsiniz. Diğer bir indirim kodunuzu ise başka bir ödeme yaparak kullanabilirsiniz.

Bizi Değerlendir!

Değerlendirmek için yıldızlara tıkla!

Ortalama Puan 4.5 / 5. Değerlendirme sayısı: 2

Henüz değerlendirme yok. İlk değerlendiren sen ol!

Yorum Yap