Quick Sigorta İndirim Kodu 2024

2.8
(4)

Quick Sigorta indirim kodu ile sigorta ihtiyaçlarınızı hem en iyi kapsam alanı hem de uygun fiyatlarla karşılama fırsatından yararlanabilirsiniz.

Quick Sigorta İndirim ve Kampanya Kodları

5%
İndirim kodu

%5 Quick Sigorta İndirim Kodu

%5 Quick Sigorta İndirim Kodu ile paranız cebinizde kalsın. Quick Sigorta'da yapacağınız sigorta işlemlerinde geçerli %5 indirim kodu.

More Less
Kasko
Kampanya

Quick Sigorta Kasko Kampanya’sı

Quick Sigorta kasko kampanyası ile arabanızın güvenliğini çok daha ucuza sağlayabilirsiniz!

More Less

Quick Sigorta İndirim Kodu Nedir?

Quick-Sigorta-Indirim-Kodu
Quick Sigorta İndirim Kodu

Quick Sigorta indirim kodu, firmanın hizmetlerinden indirimli olarak faydalanmanızı sağlar. İndirim kuponu, içerisinde bir kodun yer aldığı promosyon ürünüdür. Hem elektronik ortamda hem de kartlar halinde sunulan indirim kodları, tüketicilere bütçelerinden tasarruf etmelerini sağlar.  Quick Sigorta indirim kuponu sayesinde birçok sigorta hizmetini bütçenize dost fiyatlar ile satın alabilirsiniz.

Quick Sigorta klasik ihtiyaçların önünde yer alan riskli durumların güvence altına alınmasını sağlar. Sigortayı birer zorunluluk olarak değil, ihtiyaç olarak görmeyi sağlayan firma, nitelikli insan kaynakları hizmetini kullanır. Bu sayede hizmetlerinde daima verimli ve başarılı sonuçlar alır. Sosyal hayatınızda ihtiyacınız olacak her türlü sigortacılık ürününü, edindiğiniz kod ile indirimli koşullarda satın alabilirsiniz.

Quick Sigorta indirim kodu, sigorta ihtiyaçlarınızı ekonomik koşullarda karşılamanıza imkân tanır. Yurt çapında gelişmiş bir ağa sahip olan Quick Sigorta bu kapsamda hayat sigortası dışında bütün alanlarda sigorta hizmetini sunar. Elinizde bulunan Quick Sigorta indirim kodunu kullanarak her türlü sigorta hizmetinde indirimli fırsat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Quick Sigorta indirim kodu;

 • Quick Sigorta web sitesinden yapılacak hizmet alışverişleri sırasında kullanılabilir.
 • Kazandığınız veya sahip olduğunuz indirim kodları belirli süre geçerlilik hakkına sahiptir. Kupon geçerlilik tarihini kontrol ederek geçerli tarihler arasında kullanmanız gerekir.
 • Quick Sigorta indirim kodu tek kullanımlık olarak verilir. Aynı kodu ikinci kez kullanamazsınız.
 • Quick Sigorta indirim kodu tek seferliktir. Kod içerisindeki tutarı parça parça kullanma hakkınız bulunmaz.

Sigorta hizmetinde masraf olabilecek birçok hizmeti Quick Sigorta indirim kuponu ile ekonomik fiyatlara alabilirsiniz. İndirim kuponu veren bağlantı ve firmalardan gerekli bilgiyi alabilir ve Quick Sigorta indirim kuponuna sahip olabilirsiniz.

Quick Sigorta İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Quick Sigorta hem bireylere hem de kurumlara profesyonel koşullarda sigortacılık hizmeti sunar. Kurumların her türlü riskini güvence altına alır. Herhangi bir hasar ile karşılaşılmaması adına her türlü sosyal ve eğitim faaliyetlerini destekler.

Salt poliçe şartlarına bağlı kalan Quick Sigorta bu sayede hasar- zarar ve diğer durumlarda kişi ve kurumların yanında güven veren bir dost olarak yer alır. Müşterilerini her daim tanıyan ve yakından takip eden Quick Sigorta, her koşulda onlara en kolay ve ekonomik hizmet yolunu sunmayı amaçlar. Bu sayede sigortacılık sektöründe öncü kuruluş olmayı hedefler.

Hizmetlerini heyecan ve istekle müşterilerine sunan quick sigorta indirim kuponu fırsatı ile de müşterilerinin bütçesini düşünür. En kapsamlı ve profesyonel hizmeti en profesyonel koşullarda müşterilerine sunmak için çalışmalarını sürdürür. Quick Sigorta indirim kodu avantajları ile siz de ihtiyacınız olacak sigorta hizmetini uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz.  Sahip olduğunuz Quick sigorta indirim kuponu ile hizmet satın alabilmek için şu adımları takip edebilirsiniz;

 • https://www.quicksigorta.com/ adresine giriş yapın.
 • Daha önceden almış olduğunuz indirim kodunu bir yere not edin ve sigorta sitesine kullanıcı adınız ile giriş yapın.
 • Satın almak istediğiniz sigorta hizmetini tercih edin.
 • Ödeme sayfasına ilerleyin.
 • Ödeme öncesinde elinizde bulunan sigorta indirim kuponunu ekrandaki alana girin.
 • Ödeme işleminizi gerçekleştirin.

Ödeme işleminizi indirim kuponu kullanmak istediğinizde kredi ya da hesap kartı gibi seçenekler ile yapmanız gerekir. Buna ek olarak havale yolu ile de yapabilirsiniz. Ödeme işleminizin başarı ile geçmesinin ardından indirim kuponunuz da kullanılmış olur. Ödeme işleminizin başarısız olması halinde indirim kuponunuz geçerliliğini korumaya devam edecektir.

Quick Sigorta indirim kuponu kullanımı konusunda sorun yaşıyorsanız web adresi üzerinden firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek teknik destek alabilirsiniz. Müşteri hizmetler ile yapacağınız görüşme sırasında indirim kodunu nasıl kullanacağınıza ilişkin yönlendirme alabilirsiniz.

Quick Sigorta İndirim Kodu Nereden Alınır?

Quick Sigorta birçok farklı internet sitesinden kullanıcılarının kendilerine ulaşmasını sağlar. Sigorta şirketine hem kendi resmi internet adresinden hem de sigorta şirketlerine kolay ulaşmanızı sağlayacak sitelerden bağlantı yolu ile kolayca ulaşabilirsiniz.  Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve SGK ile anlaşmalı olarak hizmet yürüten Quick Sigorta, bu sayede özel hastanelerde de uygun primler ile sağlık hizmeti alabilmenizi sağlar. Poliçenizde bulunan limitler dahilinde istediğiniz özel hastanede tedavi olma şansını yakalayabilirsiniz.

Quick Sigorta sağlık anlamında ayakta sunulacak tedavi hizmetini alabilmenizi destekler. Bu kapsamda hastanede alacağınız ameliyat, diyaliz, refakatçi, yoğun bakım gibi hizmetleri uygun sigorta kapsamında ödeyebilirsiniz.  

Quick Sigorta müşterilerine ömür boyu yenilenebilir yeni sözleşmelere sahip olma fırsatı sunar. Tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamında Quick Sigorta’da sunulan ücretsiz sigorta hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Yılda bir kez sunulan ücretsiz film ve röntgen sağlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Farklı teminat kapsamlarını müşterilerine sunan quick Sigorta indirim kuponu fırsatları ile de hastalarını ve müşterilerini destekler. Her türlü sigorta hizmetine ihtiyacınız olduğunda, Quick Sigorta indirim kodu ile indirimli hizmet avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Quick Sigorta indirim kodu alabilmek için birçok farklı seçeneğiniz olduğunu bilmelisiniz. Şöyle ki;

 • İndirim kuponu veren birçok farklı internet sitesini ziyaret ederek buralardan Quick Sigorta indirim kuponu edinebilirsiniz.
 • Quick Sigorta resmî web sayfasını ziyaret ederek sunulan kampanya ve indirimli fırsatları değerlendirebilirsiniz.
 • Quick Sigorta firmasının anlaşmalı olduğu firmalardan alışveriş yaparak her alışverişinize özel indirim kuponlarına sahip olabilirsiniz.

Size verilecek olan Quick Sigorta indirim kodlarını Quick Sigorta resmî web adresine girerek buradan hizmet satın alma aşamasında değerlendirebilirsiniz.

Quick Sigorta Hakkında

Quick Sigorta 433.300.000 TL sermaye ile kurulmuş olan ve sermayesi tamamı ile peşin ödenmiş en büyük ve kapsamlı sigorta firmalarından bir tanesidir. Quick Sigorta, müşterilerine;

 • Ferdi Kaza Sigortası,
 • Zorunlu Trafik Sigortası,
 • Nakliyat Sigortası,
 • Yangın Sigortası,
 • Kasko,
 • Su araçları sorumluluk
 • Finansal Kayıplar
 • Destek
 • Hukuksal koruma
 • Hava araçları
 • Su araçları
 • Raylı Araçlar
 • Yangın
 • Doğal Afetler
 • Kredi
 • Kefalet

Gibi konularda hizmet verir. %100 yerli sermaye ile kurulan şirket, bu anlamda %100 yerli şirket olarak da müşterilerinden destek alır. Maher Holding A.Ş. bünyesinde iştirak olarak yola çıkan sigorta şirketi, kapsamlı ve güvenilir sigortacılık hizmetleri ile müşterilerini memnun eder. Her fırsatta sigortacılık anlamında hizmetlerini esirgemeyen firma, indirimli koşulları ile de fiyatta memnuniyet sağlar.

Quick Sigorta ile hayat- dışı sigorta anlamında ihtiyacınız olacak hizmete en iyi koşullarda sahip olabilirsiniz.  

Quick Sigorta İndirim Kuponu ile İndirimli Hizmet Fırsatları

Quick Sigorta Hoşgeldin İndirimi

Quick Sigorta’dan indirimli hizmet almanızı sağlayacak bazı indirim kampanya detayları ve kupon kodları aşağıdaki gibidir;

 • Trafik Sigortasında %5 indirim fırsatı kupon kodu: EFSANESİGORTA
 • Trafik Sigortası ve Kasko Kampanyası kupon kodu: NT26SN9
 • Bütün Sigorta Hizmetlerinde %6 İndirim Fırsatı: EFSANESİGORTAM
 • Sigorta Hizmetinde %200 İndirim kupon Kodu: GT65DS34B
 • İlk Alışverişe Özel Sigorta Hizmetlerinde %35 İndirim fırsatı kupon kodu: HEDİYESİGORTA
 • 150 TL Shell Smart Puan Kampanyası Kupon Kodu: Sigorta şirketini ziyaret edin.

Listede yer alan indirim ve kampanyaları gözden geçirerek, istediğiniz kodu kullanmak üzere kopyalayabilirsiniz. Avantajlı hizmetlerden yararlanmak için Quick Sigorta web adresini ziyaret edebilir hizmetler konusunda online bilgi ve fiyat alabilirsiniz.

Quick Sigorta ile sigortacılıkta ihtiyacınız olacak her türlü hizmeti en uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Sahip olduğunuz indirim kuponunu hizmet alma esnasında kullanabilir ve sigorta için ödediğiniz masrafları yarı yarıya varan oranlarda düşürebilirsiniz.

Bizi Değerlendir!

Değerlendirmek için yıldızlara tıkla!

Ortalama Puan 2.8 / 5. Değerlendirme sayısı: 4

Henüz değerlendirme yok. İlk değerlendiren sen ol!

Yorum Yap