Airbnb İndirim Kodu ve Kupon 2024

4.4
(13)

Airbnb indirim kodu, Airbnb kupon arıyorsanız aşağıda sizin için derlediğimiz indirim kodları ve kampanyalarını inceleyebilir. Konaklama ve kiralama işlemlerinizi daha uygun fiyatlara getirebilirsiniz.

Güncel Airbnb Kupon ve Kampanyaları

20%
İndirim kodu

%20 Airbnb Kupon 2023

Bu Airbnb kodu sayesinde, Airbnb üzerinde yapacağınız ilk rezervasyon harcamalarınızda %20 indirim kazanırsınız.

More Less

 İlginizi Çekebilecek Diğer İndirim Kodları

230TL
İndirim kodu

Airbnb 230 TL İndirim Kuponu

 Airbnb 230 tl indirim kuponu ile 2500 tl ve üzeri rezervasyonlarınızda 230 tl indirim kazanabilir, konaklamarınızı daha uygun fiyatlı şekilde yapabilirsiniz.

More Less
53$
İndirim kodu

53 Dolar Airbnb Kupon Kodu

Bu Airbnb indirim kupon kodu ile seçili konaklama seçeneklerinde geçerli 53 dolarlık indirimlerden yararlanabilirsiniz.

More Less
40$
İndirim kodu

40$ Airbnb İndirim Kodu

40 dolar Airbnb kupon kodu ile artık konaklama ücretlerinizi daha uygun hale getirebilirsiniz! Bu Airbnb indirim kuponu sadece seçili konaklama seçeneklerinde geçerlidir.

More Less
Yeni Üye İndirimi
Kampanya

Airbnb İlk Rezervasyon İndirimi

Airbnb ilk rezervasyon indirimi sayesinde, airbnb mobil uygulaması veya websitesi üzerinden yapacağın ilk rezervasyona, tek sefere mahsus indirim kazanabilirsiniz.

More Less

Airbnb Kupon

airbnb indirim kodu
Airbnb İndirim Kodu

2008 yılından itibaren kısa süreli konaklamalar sağlayan, bunun için seyahat severlerle ev sahiplerini buluşturan Airbnb, günümüzde milyonlarca konaklama ihtiyacını karşılamış ve karşılamaya devam ediyor. Her seyahat deneyimi için uygun evler, villalar, odalar ve çok daha fazlası için bir zemin olan Airbnb ile güvenilir ve uygun fiyatlı bir konaklama deneyimi elde edebiliyorsunuz. Ancak bazı durumlarda fiyatlar istenen seviyede olmayabilir. Airbnb indirim kodu da tam bu noktada işe yaramaktadır. Peki, Airbnb promosyon kodu 2023 yılında hangi indirimleri sunuyor? Şimdi bunlardan bahsedelim.

Airbnb İndirim Kodu Nasıl Kullanılır?

Gittiğiniz bir destinasyonda en uygun fiyatlı konaklama seçeneklerini aramanız son derece normal. Ancak uygun fiyatlı olurken güvenilirlik de elden bırakılmamalıdır. İşte bunu size sağlayan sistemin adı Airbnb. Böylece doğrulanmış profile sahip olan ev sahiplerinden bir evin tamamını ya da bir bölümünü kiralayabilecek, böylece güvenliğin yanında uygun fiyatı da elde edebileceksiniz. Ancak fiyat yine de pahalı olabilir. İşte bu durumda Airbnb indirim kodu harika bir seçenek. Peki, Airbnb kupon kodu nasıl kullanılır?

 • Airbnb’ye giriş yapın.
 • Konaklama seçenekleri arasından size uygun olanı seçin.
 • Sonrasında seçtiğiniz eve tıklayın.
 • Sağ köşede yer alan rezervasyon bölümünden “Giriş”, “Çıkış” ve “Misafir Sayısı” bölümlerini doldurarak “Rezerve Edin” butonuna tıklayın.
 • Sol köşede fiyatlandırmayı göreceksiniz. Fiyatlandırmada çıkan ödemeyi yapmak için sağ tarafta yer alan “Şununla Ödeyin” bölümünü doldurun.
 • Sonrasında karşınıza “Bir Kupon Girin” alanı çıkacak. Tıklayın ve kupon kodunu ilgili alana girerek “Ekle” butonuna basın.

Yukarıdaki adımları doğru şekilde uyguladığınızda, Airbnb indirim seçeneklerinden faydalanmış olacaksınız. Peki, Airbnb kupon kodu nerede yer alır?

Airbnb Kupon Kodu Nereden Alınır?

Bir çeşit konaklama uygulaması olan Airbnb; gittiğiniz destinasyonda ev sahibinin size evin bir bölümünü ya da tamamını kiralaması şeklinde ilerlemektedir. Fiyatlar her ne kadar yüksek olabilse de Airbnb çeşitli kampanyalar sunduğundan, kampanya dönemlerinde size tanımlanan kupon kodları sayesinde daha uygun fiyatlı kiralama deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca sizin için listelenen kupon kodları arasından kiralamanıza uygun olanı seçerek, Airbnb promosyon kodu avantajından yararlanma şansına sahipsiniz. Ancak kodların her kiralamada işe yaramayacağını bilmeniz gerekir. Çünkü alt fiyat limiti ya da kiralama türüne göre farklı kupon kodları bulunmaktadır.

Airbnb Kupon Kodu Nasıl Yapılır?

Ev sahipleri ile kiracıları bir araya getiren Airbnb, bu süreci en güvenilir şekilde gerçekleştirmek için oluşturulan bir platformdur. Ayrıca Airbnb indirim kodu gibi seçenekler sayesinde kiralamalar daha uygun fiyata gelmekte, bu şekilde ekonomik fiyatlara en güvenilir ve konforlu evler kiralanmaktadır. Ayrıca kupon kodunu uygulamak için size uygun bir ev seçmeli, bu şekilde rezervasyonunuzu gün ve misafir sayısına göre gerçekleştirmelisiniz. Sonrasında ödeme adımında “bir kupon girin” bölümü olacak. Bu bölüme kupon kodunuzu girip, “ekle” butonuna tıkladıktan sonra kupon kodu ile indirim alabilirsiniz.

Airbnb Kupon Kullanma Hakkında Bilgiler

airbnb kupon kodu ve kampanyaları
Airbnb Kupon Kodu ve Kampanyaları

Airbnb kupon kullanımı, kiraladığınız evlerin daha uygun fiyatlı olarak kiralanması için son derece önemlidir. Ancak mevcut kuponları her kiralamada kullanmanız ne yazık ki mümkün olmayacaktır. Bunun için kupon kodları arasından kiralamanıza uygun olanı seçmelisiniz. Yani fiyat alt limiti, üst limiti, kiralama türü, ev tipi ve daha pek çok detaya uygun indirimler bulunur. Siz hangi türden bir kiralama yaptıysanız, kupon kodu tercihini de buna göre yapmanız gerekir.

Airbnb Kampanyaları Nelerdir?

Ev ya da evin bir bölümünü kiralama ile ilgili deneyimler sunan Airbnb sayesinde güvenilir, avantajlı ve uygun fiyatlı kiralama deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Ayrıca Airbnb kampanya fırsatları da uygun fiyatın sağlanabilmesi açısından son derece önemli. Peki, Airbnb hangi kampanyalardan yararlanma imkanı sunuyor?

 • 1-28 Şubat tarihleri arasında Airbnb indirim kodu fırsatları,
 • Airbnb ilk rezervasyon indirimi,
 • Yeni üye indirimi,
 • Şahane Cuma fırsatları ve
 • Özel teklif indirimleri sayesinde uygun fiyatlı ve aradığınız özelliklere uygun evleri kiralayabileceksiniz.

Airbnb kodu tüm Airbnb kullanıcıları için geçerli olup, kodlar belirli kampanyalar ve kiralamalara özel olarak tanımlanmaktadır. Ayrıca Airbnb indirim kodu için ayrılan kodların bazılarının belirli kullanım süreleri olur. Bu sürelere de dikkat edilmesi gerekir.

Airbnb İndirim Kodu Sıkça Sorulan Sorular

Airbnb İlk Rezervasyon İndirimi Nedir?

Platform üzerinden gerçekleştireceğiniz ilk rezervasyonda sepetinize uygulanacak olan indirimi ifade etmektedir. Bu şekilde ilk rezervasyonunuzda uygun fiyat fırsatından yararlanabilirsiniz.

Airbnb Aylık İndirim Nedir?

Aylık fiyatlandırma özelliği kullanılarak ev sahipleri uzun sürekli konaklamalar için özel indirim fırsatları sunabilmektedir. Bu şekilde uzun süreli konaklamalarda avantaj elde edilebilir.

Bizi Değerlendir!

Değerlendirmek için yıldızlara tıkla!

Ortalama Puan 4.4 / 5. Değerlendirme sayısı: 13

Henüz değerlendirme yok. İlk değerlendiren sen ol!

Yorum Yap